Yangın Kapısı - Kazini Yangın Kapıları | Sertifikalı Yangın Kapıları

Kurumsal

Kazini Yangın Kapıları

Yangın kapısı

Kazini Yangın Kapısı ,metal sektöründeki yılların tecrübesini , uzmanlığını kullanarak ülkemizin ihtiyaçları doğrultusunda yangına dayanıklı kapılar ve yan ürünleri konusunda ÜRETİM ve İTHALAT hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Firmamız, Avrupa’nın yangına dayanıklı metal kapı konusunda ileri gelen isimlerinden olan merkezi İspanya’da bulunan Padilla Fire Doors ve merkezi İtalya’da bulunan Ninz Fire Door firmalarının Türkiye yetkili satıcısıdır. Firmamız; yangına dayanıklı kapılar yangın şaft kapakları, akustik kapılar, metal – sac kapılar ve tüm aksesuarlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı firmamız , uzmanlığını amatör ruhu ile sürekli geliştirerek en kaliteli ürünü, en uygun fiyata ,en hızlı bir şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik cevap vermektedir.

Yangın Kapıları İmalatı yapan firmamıza İstanbul, Anadolu yakası, Ataşehir, Dudullu, İmes, Kadosan , Des, Kadıköy, Ümraniye, Ferhatpaşa , Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Gebze , Üsküdar, Çekmeköy, Beykoz, Kavacık, Adalar, Şile, Ağva, Riva, Tuzla, Göztepe, Kartal, Pendik bölgelerinden ulaşım kolaydır.

Firmamız İstanbul Avrupa yakasına da hizmet vermektedir. Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu ilçelerine de hizmet vermektedir.


    Kazini yangın kapısı müşterilerine projelerine uygun kapı ölçülerinde üretim ve aksesuar tercihi sunmaktadır. Yangın kapılarının en önemli özelliği dayanıklılıktır.
   
    Sertifikalı yangın kapıları
    Yangın kapılarının fiyatları
    Yönetmeliğe uygun yangın kapıları
    Yangın kapılarının özellikleri için lütfen bize ulaşın.

Doğru ürün uygun fiyat hızlı teslimat.

Otel – Okul – Yurt- Hastane -Konut – Metro vb. yapılarda projelere ve yangın yönetmeliğine uygun olarak yangın kapısı üretimi yapmaktayız. İletişim için tıklayınız.

Özler Metal

WhatsApp chat